Teams Competitie Voorjaar 2018

Op deze pagina IS ONDER HANDEN.

Voor vragen zijn kun je terecht bij de VCL, door op de link te klikken boven het betreffende team.

Compact spelen
TC Unicum heeft er voor gekozen voor de vrijdagavonden gebruik te maken van de mogelijkheid om compact te spelen.
Dat betekent dat door álle  vrijdagteams bij álle competitiewedstrijden die thuis gespeeld worden compact moet worden gespeeld (ook als een inhaalwedstrijd op een andere dag zou worden gepland). Er is voor deze teams géén keuzemogelijkheid ook niet na eventueel overleg met het bezoekende team. Voor de UIT-wedstrijden van deze vrijdagteams hangt de wijze van spelen af van de keuze van de betreffende vereniging waar gespeeld wordt.
Het kan voorkomen dat je ook op de andere competitiedagen bij UIT-wedstrijden te maken krijgt met tennisclubs waar gekozen is om compact te spelen.
Het is dus verstandig om de aangepaste regeling voor compact spelen goed door te lezen.

Voor het programma hier klikken of gewoon kijken in de Unicum ClubApp.


Teams Maandag

Dames 1
2e klasse, Afd. 1

     
Programma VCL: Fred Veerkamp      

Liesbeth Feith (a)
Kitty Akkermans
Annemarie Karelse
Sylvia Schermer

     

 


Teams Woensdag

Zomer Avond Dames 1
4e klasse, Afd. 0017 
(vanaf 16 mei)
 

Zomer Avond Heren 1
2e klasse klasse, Afd. 0005 
(vanaf 16 mei)
   
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp    

Ien van den Bergh (a)
Jacqueline Mos
Lia Dickhoff
Merel van Dooren
Lilian Bezemer
Geertje van der Stempel
Gerdien Raap

Bart-Jan Keijser (a)
Koen Vredebregt
Robert Verlint
Martijn van Doorenmaalen
Ivan Haak

   

 


Teams Donderdag

Middag:  Heren 55+
3e klasse, Afd.  3

Avond: HAR
2e  klasse, 
Afd. 1

Avond: instap competitie 8/9
2e
 klasse, Afd 2
 
Programma VCL: Hil Breuer  Programma VCL: Hil Breuer Programma VCL: Fred Veerkamp  

Adrie den Broeder (a)
Theo Kriek
Peter Rietkerk
Jan van de Ploeg
Hil Breuer
Riny Maas
Lau Zitman
Boy Albeda
Huub Hendickx

Herman Bus (a)
Carel Otten
Richard Adamowicz
Bob Wouters
Joris Huyser
Lucas van Gerwen
Hans Buijing

Jesse Zuurmond (a)
Antoinette van Ulden
Lavinia Verhagen
Patrick de Haan

 

 


Teams Vrijdag

Avond: 35+  dubbels Mix 1
2e klasse, Afd. 5

Avond: 35+ dubbels Mix 2
3e klasse, Afd. 5
Avond: 35+ dubbels Mix 3
3e klasse, Afd. 3
 
Programma VCL: Hil Breuer Programma VCL: Hil Breuer Programma VCL: Hil Breuer  

Jantine Dijk (a)
Esther de Jager
Natalie de Leede
Heidi Scholte
Marieke Beelen
Onno Eskes
Robert Karsowidjojo
Jeroen Ververs

Babette de Groot(a)
Arne Driessen
Wes Oudshoorn
Yvette Schelvis
Myra Weterings
Roel van der Heijden

Anja van Hoek (a)
Inger Snijders
Michelle Richelle
Resi Jansen
Rudi van Zijp
Klaas Kramer
Peter Heslinga

 

Avond: Heren 1
3e  klasse, Afd. 1

Avond: Dames 1
2e  klasse, Afd. 2
Avond: Dames 2
3e 
 klasse, Afd. 1
 
Programma VCL: Hil Breuer Programma VCL: Hil Breuer Programma VCL: Hil Breuer  

Peter Lindenburg (a)
Nico Bunnik
Ruud Grim
Martin Uunk
Marc Kolkman
Onno van Steenis

Barbara van de Loo (a)
Joyce Couwenberg
Barbara Smaal
Nicole van Keulen
Martine Moester
Astrid Bakker

Bea Oremus (a)
Donate Elffers
Marit Hoogenboom
Mirjam Oudshoorn
Rinske van der Wal

 

 


Teams Zaterdag

Mix 1
Hoofdklasse, afd. 1

Mix 2
Hoofdklasse, afd. 2

Mix 3
2e
 klasse, afd. 7
Mix 4
3e 
klasse, afd. 5
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp

Manon de Jong-van der Beek
Guido van Leeuwen (a)
Harold Backus
Robbert Smakman
Charlotte Figee-Zandbergen

Sophie Rooyakkers
Kim  Houmes
Laurens de Hoog
Sanne Bauman
Ariette de Regt
Paul van Ark (a)
Abe Kuijl

Andre Goedegebure (a)
Wouter de Niet
Renske den Besten
Roos de Jong
Muriel Soethof

Marc Paro
Paul Dirkse

Tom Konings

Rinke Bos
Marjolein van Thiel (a)
Indra Dennert

Mix 5
4e klasse, afd. 11

Mix 6
5e
 klasse, afd. 6
   
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp    

Antonie Verheijen (a)
Tamsin van Steenis
Fieke Opstal
Sanne Belgraver
Wouter Geelhoed
Frank Boesten

Merielle Soeters (a)
Tiemen Eskes
Marits Pieters
Lisette Sundermeijer
Annika van Velzen
Martijn van Lith

   

Heren 1
2e klasse, afd. 1

Heren 2
3e
 klasse, afd. 8
Heren 3
4e 
klasse, afd. 18
Heren 4
5e
 klasse, afd. 11
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp

Winand Steggerda(a)
Jeroen van der Hoeven
Jos Wiggers
Tim Ladrak
Mark Nije
Wilbur van Melick
Elwyn Klaver

Stefan Meeuwissen
Bas de Jong (a)
Sense Jan van der Molen
Mark Begieneman
Michel Rademaker
Bart Valks
Ardi Noya
Anton Heemskerk

Barry Borsboom (a)
Athanios Kallianidis
Daan Hurkmans
David Falck
Ramses de Wit

Rob van der Zanden
Johan van Duijn (res)
Jan van Duivenboden 
Henk Feunekes (a)
Ed Kuijper
Robert Jan van Schooten
Jeroen Elfers
Joost van Klink

Heren 5
5e klasse, afd. 12

Heren 6
5e
 klasse, afd. 13
Heren 7
5e
 klasse, afd. 8
Dames 5
4e
 klasse, afd. 1
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp

Heiko Locher (a)
Ron van Ginkel
Bas de Jong
Bert Lakeman
Frank Krieg
Jeroen Heutinck
Frans Kroone

Paul Jansen (a)
Willem Mooi Wilten
David Rodgers
Kees Kreukniet
Frank van Puymbroeck

Jeroen Baars (a)
Thomas Jansen
Arthur Grootegoed
Ton Hermans
Matthijs Meijers
Remy van Belle

Sanne Belt (a)
Jennifer Horsten
Nienke Dasselaar
Heloise Deuzeman
Petra Porte
Francien Batenburg

Dames 1
2e
 klasse, afd. 3

Dames 2
2e klasse, afd. 1

Dames 3
3e
 klasse, afd. 4
Dames 4
3e
 klasse, afd. 1
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp

Carola Visser 
Erna Bannink
Els van Veen (res)
Marjan Frijns
Annemiek Wegman
Martha Meinema
Caroline Warmer-Pos(a)
Eveline Mols

Danielle Eindhoven
Annelies van Eeden (a)
Maike Eppens
Jackelien Geerlings
Daisy Ooms
Anjo Lankhorst

Susanne Wamelink (a)
Inge van Gorkom
Liz Ellen Groot
Kirsten Grandia
Annelies Weerts

Eva van Dam (a)
Suzanne van Rijn
Hanneke van de Geest
Stella Schmidt
Wendelmoet Boersema
Els Sneep

 


Teams Zondag

World Tour Rood 2

World Tour Oranje 2

Tenniskids (10 t/m 12)
Groen 1, Afd. 088

Tenniskids (10 t/m 12)
Groen 2, Afd. 130
  

Programma VCL: Linda Ju
(periode 1 Afd. 000)
(periode 2 Afd. 000)
Programma VCL: Linda Ju
(periode 1 Afd. 000)
(periode 2Afd. 000)
Programma VCL: Linda Ju Programma VCL: Linda Ju 
Namen Namen

Hamzah Haglan
Cedric Rossing
Agnes van Rijn
Max van der Woerd

Victor Budden
Vincent Heemskerk
Wouter van de Hoeven
Luca Olieroock

Geel Jongens (10 t/m 14)
2e klasse, Afd.  2

Geel Meisjes (11 t/m 17)
2e
 klasse, Afd. 4
   
Programma VCL: Emiel Reiniers Programma VCL: Emiel Reiniers    

30895014 Hessel Koele
29536650 Maarten van der Molen
29928842 Orestis Papadimitriou
27849740 Rogier Rossing

28250745 Lianne Bos
27560872 Sara de Jong
27359972 Marijn Kolkman
26739437 Isabelle Rossing
27371190 Julia Scheers

   

Gemengd 1
4e klasse, Afd. 9

Gemengd 2
5e klasse, Afd. 3
Gemengd 3
5e klasse, Afd. 2
Gemengd 4
6e klasse, Afd. 6
Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer

16937112 Soethof, M.
16937120 Soethof,B.
20385080 Daan v Seeters
20385099 Sofie v Seeters
27359999 Naterop, J.

19159285 Elise Passchier
24564664 Marjolein Tebeest
17894778 Suzanne v d Tweel (a)
27781321 Robbert Jan Tebeest
13018434 Gean van de Ven
23803606 Jorrian Hendriks

19364679 Sven van der Lee
24467928 Tessa de Vries
18649564 Charlotte Nijhof
18357091 Lianne van Staveren
29525810 Franck Van der Mark
15466329 Rianne Van Weitgraven
17930499 Sander Hees

24554553 Sofian Amrani
25217895 Savannah Montanje
25760211 Zoë Clark
26810891 Jip van der Kroef

Dames 17+ Unicum 1
4e klasse, Afd. 14

Dames 17+ Unicum 2
4e
 klasse, Afd. 10
Dames 17+ Unicum 3
4e
 klasse, Afd. 9
 
Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer  

29930324 Kiki van der Togt
30691052 Anouk Segond v Banchet
29840120 Maaike Zwarenstein
31459927 Rinske Bruer
21722412 Cira Kessler
27191419 Ellen Spijker

28056442 Anneloes Korremans
19426690 Cindy Clevers
21517967 Wendy Dallinga
20036590 Denise Roest
18971660 Hanneke Smallenbroek
14891700 Sarah Gardiner

17975727 Anne Blonk
23732180 Marianne Brouwers
18023134 Quirine Deurvorst
29960851 Samira Pest
19522797 Christel Muntinga

 

 


Reserve spelers die kunnen invallen bij alle teams

Reserves Dames

Reserves Heren Reserves Jeugdteams  
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
 

Guinevere Kammeijer,
Julie Harris,
Tertia Vergeer,
Eva van Welij,
Anne Nieuwland,
Inge van Straalen,
Suzanne de Wit

Feiko Logtenberg,
Henri Roelofs,
Gido Overgoor,
Guido Madera

   

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 71 515 0050

Tennispark Unicum

Haarlemmerweg 99
2334 GD Leiden
Nederland