Teams VoorJaarsCompetitie

Gegevens VJC 2019 Tennis

Voor vragen zijn kun je terecht bij de VCL, door op de link te klikken boven het betreffende team.

Voor het programma hier klikken of gewoon kijken in de Unicum ClubApp.


Teams Maandag

Dames Dubbel
(4DD)
2e klasse, Afd. 3; Unicum 1

     
Programma VCL: Annelies v Eeden      

Liesbeth Feith (a)
Kitty Akkermans
Annemarie Karelse
Sylvia Schermer
Ankie Verschuur

     

 


Teams Woensdag

Zomer Avond  HD
(4HD)
(vanaf ??)
 

     
Programma VCL: Annelies v Eeden      

Robert Verlint (a)
Bart-Jan Keijser
Ivan Haak
Martijn van Doorenmaalen

     

 


Teams Donderdag

Heren 55+
(Middag tijd 4HD)
3e klasse, Afd.  1; Unicum 1

Heren 17+
(Avond tijd 2HD)
2e  klasse, 
Afd. 1; Unicum 1

8&9-Tennis 17+
(Avond 2D)
2e
 klasse, Afd 8; Unicum 1
 
Programma VCL: Annelies v Eeden Programma VCL: Annelies v Eeden Programma VCL: Annelies v Eeden  

Adrie den Broeder (a)
Hil Breuer
Riny Maas
Jan van de Ploeg
Carel Otten

Herman Bus (a)
Carel Otten
Richard Adamowicz
Bob Wouters
Joris Huyser
Lucas van Gerwen
Hans Buijing
Corne Buijs
Wim van Putten

Xante Matthijssen (A)
Merel Kohsiek
Hannah van Dijk
Juliette Kamp
Peter van der Heijden

 

 


Teams Vrijdag

Jongens 11-17 jaar
(Middag 
2HE-2HD)
3e klasse, Afd. 1; Unicum 1

Heren Dubbel 17+
(Avond 4HD)
2e klasse, Afd. 10; Unicum 1
Heren Dubbel 17+
(Avond 4HD)
2e klasse, Afd. 8; Unicum 2
Dames Dubbel 17+
(Avond 4DD)
2e klasse, Afd. 5; Unicum 1
Programma VCL: Emiel Reiniers Programma VCL: Annelies v Eeden Programma VCL: Annelies v Eeden Programma VCL: Annelies v Eeden

Hessel ???
Rogier ???
Maarten ???
Lianne ??? (disp)

Tommy Walvius (A)
Sjoerd Broekema
Feiko Logtenberg
Patrick de Haan
Koen Moonen

Peter Lindenburg (A)
Paul Jansen
Nico Bunnik
Ruud Grim
Martin Uunk
Mark Kolkman
Onno Van Steenis

Barbara van de Loo (A)
Barbara Smaal
Nicole van Keulen
Joyce Couwenberg
Martiene Moester
Cira Kessler
Maaike Zwarenstein

Gemengd Dubbel 17+
(Avond DD-HD-2GD)
1e  klasse, Afd. 18; Unicum 1

Gemengd Dubbel 17+
(Avond DD-HD-2GD)
3e  klasse, Afd. 23; Unicum 2
Gemengd Dubbel 17+
(Avond DD-HD-2GD)
3e  klasse, Afd. 24; Unicum 3
 
Programma VCL: Annelies v Eeden Programma VCL: Annelies v Eeden Programma VCL: Annelies v Eeden  

Jantine Dijk (a)
Marieke Beelen
Esther De Jager
Wes Oudshoorn
Jeroen Ververs
Robert Karsowidjojo

Anja van Hoek (a)
Michelle Richelle
Rudy van Zijp
Peter Heslinga
Cor Tjepkema
Margreet Simpelaar

Irene Lansdaal (A)
Cees Speur
Fiona Dekker
Inger Snijders
Tonie Stoffel
Roeland Verbeek

 

 


Teams Zaterdag

Heren Dubbel 17+
(4HD)
3e klasse, afd. 14; Unicum 1

Heren 17+
(4HE-2HD)
2e klasse, afd. 11; Unicum 1

Heren 17+
(4HE-2HD)
2e
 klasse, afd. 14; Unicum 2
Heren 17+
(4HE-2HD)
3e 
klasse, afd. 1; Unicum 1
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp

Willem Mooi Wilten (A)
David Rogers
Kees Kreukniet
Frans van Puymbroeck
Guido Overgoor
Henri Reoelofs

Winand Steggerda (A)
Jeroen van der Hoeven
Jos Wiggers
Mark Nije
Wilbur van Melick
Bart Valks
Bas de Jong

Ruben Tijs (A)
Jelle van Haaren
Dirk Vliegenthart
Pierre Grosveld
Coen Stehouwer

Barry Borsboom (A)
Franck van der Mark
Athanios Kallianidis
Daan Hurkmans
David Falck
Ramses de Wit

Heren 17+
(4HE-2HD)
4e klasse, afd. 28, Unicum4

Heren 17+
(4HE-2HD)
4e
 klasse, afd. 8; Unicum 5
Heren 17+
(4HE-2HD)
5e
 klasse, afd. 2; Unicum 6
Dames 17+
(4DE-2DD)
1e
 klasse, afd. 11; Unicum 1
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp

Heiko Locher (A)
Ron van Ginkel
Bas de Jong
Bert Lakeman
Jeroen Heutinck

Henk Feunekes (A)
Ed Kuijper
Robert Jan van Schooten
Jeroen Elfers
Joost van Klink
Rob van der Zanden
Jan van Duivenboden

Ruud de Mol (A)
Ivo Opstal
Hugo Hogendorf
Erik Hutten
Roel Commandeur

Caroline Warmer-Pos (A)
Martha Meinema
Erna Bannink
Eveline Mols
Marjel Visser
Valerie Scholten

Dames 17+
(4DE-2DD)
1e klasse, afd. 12; Unicum 2

Dames 17+
(4DE-2DD)
2e
 klasse, afd. 12; Unicum 3
Dames 17+
(4DE-2DD)
3e
 klasse, afd. 7; Unicum 4
Dames 17+
(4DE-2DD)
3e
 klasse, afd. 13; Unicum 5
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp

Marielle Boogmans (A)
Marlieke Dietz
Eva van Wely
Suzie van der Zalm
Eveline van Beelen

Susanne Wamelink (A)
Inge van Gorkom
Liz Ellen Groot
Kirsten Grandia
Anouk Segmond

Eva van Dam (A)
Suzanne van Rijn
Wendelmoet Boersema
Els Sneep
Hanneke van der Geest
Stella Schmidt

Sanne Belt (A)
Jennifer Horsten
Nienke Dasselaar
Heloise Deuzeman
Petra Porte
Francien Batenburg

Gemengd 17+
(DE-HE-DD-HD-GD)
Hoofdklasse, afd. 5; Unicum 1

Gemengd 17+
(DE-HE-DD-HD-GD)
1e
 klasse, afd. 4; Unicum 2
Gemengd 17+
(DE-HE-DD-HD-GD)
1e
 klasse, afd. 1; Unicum 3
Gemengd 17+
(DE-HE-DD-HD-GD)
2e
 klasse, afd. 15; Unicum 4
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp

Guido van Leeuwen (A)
Manon de Jong
Harold Backus
Robert Smakman
Charlotte Figee
Sabine Hoekstra
Robert Smakman
Jeanette Palthe

Paul van Ark (A)
Sanne Bauman
Arriette de Regt
Laurens de Hoog
Sophie Rooyakkers
Wisse Jan

Andre Goedegebure (A)
Wouter de Niet
Anouk Koene
Roos de Jong
Sense Jan van der Molen

Stefan Meeuwissen (A)
Mark Zaal
Kim Kramer
Rinke Bos
Inge van Straalen
Michel Rademaker

Gemengd 17+
(DE-HE-DD-HD-GD)
3e
 klasse, afd. 14; Unicum 5

Gemengd 17+
(DE-HE-DD-HD-GD)
3e klasse, afd. 16; Unicum 6

   
Programma VCL: Fred Veerkamp Programma VCL: Fred Veerkamp    

Annelies van Eeden (A)
Ton Hermans
Merielle Soeters
Edzard van der Ploeg
Sanne Belgraver
Anton Heemskerk
Danielle Eindhoven

Sofian Amrani (A)
Arne Driessen
Ivan Haak
Myra Weterings
Yvette Schelvis
Babette de Groot

   

 


Teams Zondag

World Tour Oranje 2
(periode 1 Afd. 211)
(periode 2 Afd. 436)

Groen 
(4E-2D)
Groen 2, afd. 123; Unicum 1

 

 

Programma VCL: Linda Ju Programma VCL: Linda Ju
   

Yestin ???
Elias ???
Matthijs ???

Boris ???
Jan-Willem ???
Lara ???
Nathan ???
Wouter ???

   

Heren
(4HE-2HD)
5e klasse, Afd.  9; Unicum 1

Heren
(4HE-2HD)
5e klasse, Afd.  49; Unicum 2
Heren
(4HE-2HD)
6e klasse, Afd.  7; Unicum 3
Heren
(4HE-2HD)
7e klasse, Afd.  5; Unicum 4
Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer

Michel Visser (A)
Marco Kieft
Sjoerd Jenninga
Bram Veldman
Bob Westerman

Antonie Verheijen (A)
Frank Boesten
Thomas de Greeve
Wouter Geelhoed
Arjen van Splunter

Marits Pieters (A)
Wout Broekema
Tiemen Eskes
Kees Jan Haasnoot
Fabian Stevense
Edwin Thoen

Tom Verbaken (A)
Gilles Van Toor
Okke Van Noort
Ted Stutterheim
Tim Van der Meulen
Dirk Wijn

Dames
(4DE-2DD)
4e klasse, Afd.  8; Unicum 1

Dames
(4DE-2DD)
5e klasse, Afd.  14; Unicum 2
Dames
(4DE-2DD)
54e klasse, Afd.  12; Unicum 3
Gemengd
(2DE-2HE-DD-HD-2GD)
4e klasse, Afd.  4; Unicum 1
Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer

Anjo Lankhorts (A)
Savannah Montagnje
Lieke Wolfert
Marijn Kolkman
Isabelle Rossing
Zoë Clarck

Marianne Brouwers (A)
Chritsel Muntinga
Margot Ypma-IJperlaan
Anne Blonk
Quirine Deurvorst

Anneloes Korremans (A)
Hanneke Smallenbroek
Marloes Bosselaar
Denise Roest
Cindy Clevers
Sarah Gardiner

Sofie van Seeters (A)
Daan v Seeters
Martijn van Basten Batenburg
Jos Wiggers
Abe Kuijl
Birgit Soethof

Gemengd
(2DE-2HE-DD-HD-2GD)
5e klasse, Afd.  1; Unicum 2

Gemengd
(2DE-2HE-DD-HD-2GD)
5e klasse, Afd. 3; Unicum 3
Jongens 10 t/m 14 jaar
(4HE-2HD)
2e
 klasse, Afd. 11; Unicum 1
Jongens 10 t/m 14 jaar
(4HE-2HD)
2e
 klasse, Afd. 12; Unicum 2
Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Damir Galjer Programma VCL: Emiel Reiniers Programma VCL: Emiel Reiniers

Suzanne van der Tweel (A)
Elise Passchier
Kirsten Verkleij
Robbert Jan Tebeest
Gean van de Ven
Jorian Hendriks

Lianne van Staveren (A)
Sven van der Lee
Rianne van de Weitgraven
Sander Hees
Fieke Opstal
Charlotte Nijhoff
Kandgi Zhu

Max van der Woerd
Cedric Rossing
Hamzah Haglan
Agnes van Rijn (disp)

Victor Budden
Vincent Heemskerk
Wouter van de Hoeven
Luca Olieroock
Eskil ???

 


Reserve spelers die kunnen invallen bij alle teams

Reserves Dames

Reserves Heren Reserves Jeugdteams  
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
 
Ailsa vanden Hazel 8/8
Lisette Sundermeijer 7/7
Noortje van Gils 7/6
Rinske Breuer 7/7
Amy van der Moore (8/8)
Riccardo Duca 9/9
Wouter van der Hoeven 9/9
Feiko Logtenberg 8/7
Duco Tramper 8/8
Arjen avn der Wal 9/9
Stef van der Zon 8/9
David Rodgers 7/7
Dick Struys 8/8
Robert van der Wiel 8/8
Victor Hoek 9/8
Menno van der Born 6/7
Jeroen Mol 6/6
Rob Bakker 6/6 voorkeur mixteams
   

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 71 515 0050

Tennispark Unicum

Haarlemmerweg 99
2334 GD Leiden