Teams Najaarscompetitie 2018

Op deze pagina vind je de teamindeling voor de NJC 2018.
Voor vragen zijn kun je terecht bij de VCL, door op de link te klikken boven het betreffende team.

Om het programma van een specifiek team te bekijken kun je hier klikken. 
MAAR véél gemakkelijker is het om de ClubApp op je smartphone te gebruiken waar je alle uitslagen en programma's van alle unicum-teams direct onder bereik hebt!


Teams Donderdag-avond

Avond: 8 & 9 competitie
0e klasse, Afd. 0000 

Avond: 8 & 9 competitie
0e klasse, Afd. 0000 
   
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
   
35043636 Lavinia Verhagen
15827852 Patrick De Haan
31017541 Tertia Vergeer
31747302 Tonny Van Ulden
35038233 Xanthe Matthijssen
22152547 Merel Kohsiek
31684475 Hannah Van dijk
35156368 Roos Willems
35038187 Juliette Kamp
   

 


Teams Vrijdag-avond

Gem. dubbel 35+ (DD-HD-2GD)
0e klasse, Afd. 0000 

Heren dubbel 17+ (4HD)
0e klasse, Afd. 0000 
Heren dubbel 35+ (4HD)
0e klasse, Afd. 0000 
 
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
 
23563281 Anja van Hoek
27489558 Peter Heslinga
16670663 Klaas Kramer
31603246 Cor Tjepkema
18355994 Michelle Richelle
14045257 Sylvia Schermer
21033846 Tommy Walvius
22599967 Koen Moonen
30449960 Sjoerd Broekema
14781360 Feiko Logtenberg
31651739 Coelho Mariano
13608819 Ruud Grim
15351319 Onno van Steenis
16255658 Marc Kolkman
14831449 Martin Uunk
25030000 Paul Jansen
25160907 Nico Bunnik
 

Dames 1 dubbel 35+ (4DD)
0e klasse, Afd. 0000 

Dames 2 dubbel 35+ (4DD)
0e klasse, Afd. 0000 
   
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen 
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
   
21235481 Ankie Smeets
25760181 Lilian Bezemer
21556326 Leontien van der Kroon
24505196 Lieke Jansen
23708700 Angela van der Woude
15603628 Gerdien Raap
23129549 Carline Bolink
14403293 Marit Hoogenboom
13225529 Mirjam Oudshoorn
10930949 Marijke Bus
12882054 Rinske van der Wal
13389831 Liesbeth Feith
23635630 Anja Ootes (r)
25760181 Lilian Bezemer (r)
   

 


Teams Zaterdag

Unicum 1 Gemengd 17+
0e klasse, Afd. 0000 

Unicum 2 Gemengd 17+
0e klasse, Afd. 0000 
Unicum 3 Gemengd 17+ 
0e klasse, Afd. 0000 
Unicum 4 Gemengd 17+
0e klasse, Afd. 0000 
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
16937120 Birgit Soethof
20385099 Sofie van Seeters
20385080 Daan van Seeters
10882154 André Goedegebure
16937112 Muriël Soethof
17930499 Sander Hees
18649564 Charlotte Nijhoff
19364679 Sven van der Lee
18357091 Lianne van Staveren
18359671 Fieke Opstal
23239417 Marits Pieters
13328336 Lisette Sundermeijer
15729311 Merielle Soeters
14803712 Tiemen Eskes
17167035 Annika Van velzen
20899661 Martijn Van Lith
17199077 Babette de Groot
19712545 Yvette Schelvis
24554553 Sofian Amrani
17089905 Arne Driessen
29560330 Wes Oudshoorn
29472261 Myra Weterings

Heren 17+ (4HE-2HD)
0e klasse, Afd. 0000 

Heren 17+ (4HE-2HD)
0e klasse, Afd. 0000 

Heren 17+ (4HE-2HD)
0e klasse, Afd. 0000

Heren 17+ (4HD)
0e klasse, Afd. 0000

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
14144778 Anton Heemskerk
12800112 Bas de Jong
30574906 Bart Valks
13664433 Robbert Smakman
15966763 Sense Jan van der Molen
13936948 Barry Borsboom
16445163 Ramses De Wit
27874451 David Falck
15027120 Daan Hurkmans
25738356 Athanasios Kallianidis
15144984 Laurens Ormskerk
15933717 Antonie Verheijen
21083924 Wouter Geelhoed
20295960 Frank Boesten
20629095 Arjen van Splunter
18215483 Thomas de Greeve
2075108 Willem Mooi Wilten
15351203 Kees Kreukniet
28220382 David Rodgers
10304568 Frank van Puymbroeck
25030086 Gido Overgoor
17271738 Henri Roelofs

Dames 17+ (4DE-2DD)
0e klasse, Afd. 0000 

Dames 17+ (4DE-2DD)
0e klasse, Afd. 0000 
Dames 17+ (2DE-3DD)
0e klasse, Afd. 0000 
Dames 17+ (2DE-3DD)
0e klasse, Afd. 0000 
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
18656714 Evelien Mols
18071368 Marjel Visser-Gouw
23480297 Valerie Scholten
13662473 Renske den Besten
13803859 Erna Bannink
13441663 Marjan Frijns
19418116 Caroline Warmer-Pos
30970458 Sanne Belt
30970490 Jennifer Horsten
17240425 Nienke Dasselaar
30648718 Petra Porte
30970431 Heloisa Deuzeman
18971660 Smallenbroek, H.
15621928 Annelies van Eeden
23235926 Anjo Lankhorst
28054466 Danielle Eindhoven
26480980 jackelien Geerlings
16849663 Daisy Ooms
13900196 Maike Eppens
25016598 Susanne Wamelink
28807154 Kirsten Grandia
11968435 Liz Ellen Groot
27242455 Inge Van Gorkom
26766302 Suzanne Van Rijn
25016318 Eva Van Dam

Dames 17+ (4DD)
0e klasse, Afd. 0000 

     
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
     
14831503 Esther de Jager
14980282 Jantine Dijk
18216897 Heidi Scholte
18359302 Natalie de Leede
12994995 Michelle Agenant
26036401 Loekie van der Kuijl
     

 


Teams Zondag

Groen 1,
Afd 0000

Groen 2,
Afd. 0000

 

 

VCL: Linda Ju
Programma
VCL: Linda Ju
Programma
   
31496172 Hamzah Haglan
29489156 Cedric Rossing
30413990 Agnes van Rijn
30617669 Max van der Woerd
30473888 Victor Budden
30213762 Vincent Heemskerk
30749115 Wouter van de Hoeven
29445698 Luca Olieroock
   

Dames (4DE-2DD)
0e klasse, Afd. 0000 

Dames (4DE-2DD)
0e klasse, Afd. 0000 

Dames (4DE-2DD)
0e klasse, Afd. 0000 
Dames (4DE-2DD)
0e klasse, Afd. 0000 
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
25217895 Savannah Montanje
25760211 Zoë Clark
26729393 Lieke Wolfert
22361707 Mayke van Oosten
28056442 Anneloes Korremans
29103460 Marloes Bosselaar
19426690 Cindy Clevers
14891700 Sarah Gardiner
20036590 Denise Roest
18971660 Hanneke Smallenbroek
19522797 Christel Muntinga
18023134 Quirine Deurvorst
17975727 Anne Blonk
23732180 Marianne Brouwers
21064849 Danielle Scholten
29930324 Kiki van der Togt
29840120 Maaike Zwarenstein
30691052 Anouk Segond von Banchet
31459927 Rinske Breuer
21722412 Cira Kessler
27191419 Ellen Spijker

Heren (4HE-2HD)
0e klasse, Afd. 0000 

Unicum 1 Meisjes (11 t/m 17)
0e klasse, Afd. 0000 
   
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
VCL: Linda Ju
Programma/Uitslagen
   
35056398 Tom Verbaken
28064984 Okke Van Noort
21544026 Gilles Van Toor
22277617 Ted Stutterheim
24426318 Tim Van der Meulen
35056347 Dirk Wijn
27359972 Marijn Kolkman
26739437 Isabelle Rossing
27371190 Julia Scheers
27560872 Sara De Jong
   

 


Reservespelers competitie najaar 2018

De volgende spelers zijn beschikbaar als reserves voor de najaarscompetitie in 2018.
Overleg met de VCL over aangepaste opstelling!

Naam

Speelsterkte

31017541 Tertia Vergeer
31645135 Mauro Federici
11828404 Inge van Straalen
11885939 Bert Lakeman
31589111 Riccardo Duca
25427830 Dick Struys
28250745 Lianne Bos
23635630 Anja Ootes
28196419 Femke Dikkers
28807863 Meinke Schouten
22910956 Josephine Hartkamp
28192419 Femke Dikkers
23480297 Valerie Scholten
23957867 Eva van Wely
9 / 9
8 / 9
6 / 5
6 / 7
9 / 9
8 / 8
8 / 7
8 / 8
6 / 6
8 / 8
8 / 7
6 / 6
5 / 6
7 / 7

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 71 515 0050

Tennispark Unicum

Haarlemmerweg 99
2334 GD Leiden
Nederland