Teams Najaarscompetitie

Op deze pagina vind je de teamindeling voor de NJC 2019.
Voor vragen zijn kun je terecht bij de VCL, door op de link te klikken boven het betreffende team.

Om alle KNLTB-activiteiten van T.C. Unicum bij elkaar te zien kijk je op https://mijnknltb.toernooi.nl/Home
MAAR véél gemakkelijker is het om de ClubApp op je smartphone te gebruiken waar je alle uitslagen en programma's van alle unicum-teams direct onder bereik hebt!


Teams Donderdag-avond

Avond: 8 & 9 competitie
1e klasse, Afd. 0005

Avond: 8 & 9 competitie
1e klasse, Afd. 0002
   
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
   
29305330 Sophie Mooij (a)
14819899 Sytske Groot
35535121 Chantal Achterberg
22152547 Merel Koshiek
35188340 Marleen Kuggeleijn (a)
35249676 Lize Adriaensens
16242416 Rosa Scharloo
35043636 Lavinia Verhagen
   

 


Teams Vrijdag-avond

Unicum 1, Heren dubbel 17+
2e klasse, Afd. 0004

Unicum 1, Heren dubbel 35+
3e klasse, Afd. 0015
Unicum 1, Damesdubbel 17+
2e klasse, Afd. 0002 
Unicum 1, Damesdubbel 35+
3e klasse, Afd. 0010 
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
21033846 Tommy Walvius (a)
30449960 Sjoerd Broekema
14781360 Feiko Logtenberg
27023710 Roderick De Bakker
22599967 Koen Moonen
15351319 Onno Van Steenis (a)
14403277 Peter Lindenburg
25160907 Nico Bunnik
16255658 Marc Kolkman
25030000 Paul Jansen
13608819 Ruud Grim
14831449 Martin Uunk
29840120 Maaike Zwarenstein (a)
21722412 Cira Kessler
26655780 Nicole van Keulen
27744272 Barbara van de Loo
28110056 Martiene Moester
24473294 Barbara Smaal
20278837 Lisanne van Ruiten
14403293 Marit Hoogenboom (a)
13225529 Mirjam Oudshoorn
23635630 Anja Ootes
10930949 Marijke Bus
14345102 Bea Oremus
12882054 Rinske van der Wal

Unicum 1, Gem. dubbel 35+
3e klasse, Afd. 0055

Unicum 2, Gem, dubbel 35+
3e klasse, Afd. 0056
   
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
VCL: Annelies van Eeden
Programma/Uitslagen
   
26829088 Irene Lansdaal (a)
25450573 Oskar Snijders
27888800 Barbara Janssens
24684511 Rudy van Zijp
16670663 Klaas Kramer
25016466 Inger Snijders
23563281 Anja van Hoek (a)
18355994 Michelle Richelle
31037232 Margreet Simpelaar
31603246 Cor Tjepkema
27489558 Peter Heslinga
19169604 Christian Visser
   

 


Teams Zaterdag

Unicum 1, Gemengd 17+
2e klasse, Afd. 0003

Unicum 2, Gemengd 17+
2e klasse, Afd. 0005
Unicum 3, Gemengd 17+ 
3e klasse, Afd. 0011
 
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
 
18357091 Lianne van Staveren (a)
18359671 Fieke Opstal
14907615 Wout Broekema
17930499 Sander Hees
24467928 Tessa de Vries
19364679 Sven van der Lee
15621928 Annelies van Eeden (a)
17219698 Sanne Belgraver
28054466 Daniëlle Eindhoven
17612241 Edzard van der Ploeg
20666012 Ton Hermans
19712545 Yvette Schelvis (a)
17089905 Arne Driessen
17199077 Babette De Groot
14873648 Ivan Haak
26739321 Stefan Meeuwissen
29472261 Myra Weterings
 

Unicum 1, Heren 17+
Hoofdklasse, Afd. 0003

Unicum 2, Heren 17+
1e klasse, Afd. 0003

Unicum 3, Heren 17+
2e klasse, Afd. 0005

Unicum 4, Heren 17+
4e klasse, Afd. 0004

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
13664433 Robbert Smakman (a)
12800112 Bas De Jong
30474906 Bart Valks
11311649 Harold Backus
11408448 Mark Zaal
16361210 Ruben Tijs (a)
18951287 Jelle van Haaren
19438109 Coen Stehouwer
22109803 Dirk Vliegenthart
15693759 Sean Keyzer
18121020 Pierre Grosveld
13936948 Barry Borsboom (a)
29525810 Franck van der Mark
15027120 Daan Hurkmans
16445163 Ramses De wit
27874451 David Falck
25738356 Nas Kalianidis
15144984 Laurens Ormskerk
29293960 Roel Commandeur (a)
17247713 Ruud de Mol
22262547 Ivo Opstal
29293995 Erik Hutten
20104871 Hugo Hogendorf

Unicum 5, Heren 17+
4e klasse, Afd. 0001

Unicum 1, Herendubbel 17+
3e klasse, Afd. 0007

 

 

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
   
35156341 Stef van der Zon (a)
35038322 Victor Hoek
31695183 Thomas Collomb
31651739 Ricardo Coelho do Nascimento
18367038 Robert van der Wiel
14345080 Marijn Bos
25030086 Gido Overgoor (a)
17271738 Henri Roelofs
10304568 Frank van Puymbroeck
28220382 David Rodgers
12075108 Willem Mooi Wilten
   

Unicum 1 Dames 17+
3e klasse, Afd. 0002

Unicum 2 Dames 17+
3e klasse, Afd. 0004

Unicum 3 Dames 17+
4e klasse, Afd. 0004

Unicum 4 Dames 17+
4e klasse, Afd. 0002

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
19114850 Mariëlle Boogmans (a)
23379839 Eveline van Beelen
25034383 Suzie van der Zalm
23957867 Eva van Welij
28054431 Marlieke Dietz
19426690 Cindy Clevers
25016598 Susanne Wamelink (a)
27242455 Inge van Gorkom
11968435 Liz Ellen Groot
28807154 Kirsten Grandia
30691052 Anouk Segond von Banchet
15667367 Ailsa van den Hazel
30970458 Sanne Belt (a)
17240425 Nienke Dasselaar
30970490 Jennifer Horsten
30648718 Petra Porte
30970431 Heloisa Deuzeman
30473861 Francien Batenburg
31630898 Esther Haubrich (a)
20522541 Eveline Gordijn
30842220 Joy Kersten
30782643 Esther Bügel
21609675 Sophie de Vries

Unicum 1 Damesdubbel 17+
3e klasse, Afd. 0010

     
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
     
14831503 Esther de Jager (a)
12994995 Michelle Agenant
14980282 Jantine Dijk
26036401 Loekie van der Kuijl
18359302 Natalie de Leede
21247358 Corrie Marijnen
21223300 Ellen van Bueren
20110294 Marieke Brouwer
     

 


Teams Zondag

Unicum 1, World Tour Oranje 2,
Afd 0184

Unicum 1, Groen 2,
Afd. 0025

Unicum 1, Jongens 10-14
2e klasse, Afd. 0017

Unicum 1, Meisjes 11-17
3e klasse, Afd. 0010

VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
35038292 Joep Gelinck
35038179 Zayvion Jansen
31493513 Boris Tjepkema
31684459 Lara Sadkovich
30213770 Jan Willem Heemskerk
31847412 Nathan Langendoen
35038306 Elias Haglan
30775175 Guusje Gelinck
31115373 Wouter Spruijt
31496172 Hamzah Haglan
30749115 Wouter Van der Hoeven
29446598 Luca Olieroock
29489156 Cedric Rossing
30617669 Max vd Woerd
30473888 Victor Budden
27359972 Marijn Kolkman
26739437 Isabelle Rossing
28250745 Lianne Bos
30413990 Agnes Van Rijn

Unicum 1, Gemengd
3e klasse, Afd. 0002

Unicum 1, Dames
4e klasse, Afd. 0009

Unicum 2, Dames
4e klasse, Afd. 0007
 
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
VCL: Emiel Reiniers
Programma/Uitslagen
 
25217895 Savannah Montanje
26729393 Lieke Wolfert
25760211 Zoe Clark
24554553 Sofian Amrani (a)
20295960 Frank Boesten
28056442 Anneloes Korremans (a)
20036590 Denise Roest
18971660 Hanneke Smallenbroek
29103460 Marloes Bosselaar
14891700 Sarah Gardiner
17167035 Annika van Velzen
24204919 Sophie Blok (a)
23235926 Anjo Lankhorst
14595672 Leonie Durieux
16372921 Faye Smits
17055059 Dionne vd Haar
 

 


Reservespelers competitie najaar 2019

De volgende spelers zijn beschikbaar als reserves voor de najaarscompetitie in 2019.
Overleg met de VCL over aangepaste opstelling!

Naam

Speelsterkte

18679188 Cees Speur
35404876 Arjen vd Wal
16699793 Duco Tramper
18289754 Kim Kramer
16057880 Amy van der Moore
18656714 Evelien Mols
22910956 Josephine Hartkamp
11885939 Bert Lakeman (vk: zaterdag)
35409843 Erik Felix
13328336 Lisette Sundermeijer
8/8
9/9
5/6
6/6
8/8
6/6
8/7
6/7
9/9
9/9
8/7

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 71 515 0050

Tennispark Unicum

Haarlemmerweg 99
2334 GD Leiden