Welkom bij T.C. Unicum - Home



 

 

U bent hier: Home › Competitie › Najaarscompetities › Zaterdag najaar '16

Zaterdag najaar '16

Op deze pagina vindt u de gegevens van de competities die op zaterdag worden gespeeld.


Teams zaterdag competitie najaar 2016

Gemengde teams zaterdag

Gemengd Dubbel 17+
Afd. 0017
T.C. Unicum 1 
Uitslagen-link

Gemengd Dubbel 17+
Afd. 0114
T.C. Unicum 2 
 Uitslagen-link

   
VCL: Damir 2Galjer VCL: Damir Galjer
 
 
16937112 Muriel Soethof (a)
16937120 Birgit Soethof
22033971 Martijn van Basten Batenburg
14927128 Tim Ladrak
27359999 Jesse Naterop
25030086 Gido Overgoor (a)
17271738 Henri Roelofs
22033467 Pim Jansma
18649564 Charlotte Nijhoff
27610152 Julie Harris
28807863 Meinke Shouten
 

Heren dubbel teams zaterdag

Heren Dubbel 17+ op zaterdag
Afd. 1397
T.C. Unicum 1 
 Uitslagen-link

Heren Dubbel 17+ op zaterdag
Afd. 1424
T.C. Unicum 2 
 Uitslagen-link



VCL: Damir Galjer
VCL: Damir Galjer
 
 
12800112 Bas De Jong (a)
12685577 Mark Begieneman
15966763 Sense Jan vd Molen
30602890 Chris Wright
19300328 Michael Rademakers
13348086 Chris Schaepman
13306898 Ardy Noya
25030000 Paul Jansen (a)
28220382 David Rodgers
15351203 Kees Kreukniet
12075108 Willem Mooi Wilten
10304568 Frank van Puymbroeck
20110308 Robert Voskuil


 

Heren teams zaterdag

Heren (4HE-2HD) 17+
Afd. 1192
T.C. Unicum 1  
Uitslagen-link

Heren (4HE-2HD) 17+
Afd. 1229
T.C. Unicum 2 
 Uitslagen-link

Heren (4HE-2HD) 17+
Afd. 1228
T.C. Unicum 3 
 Uitslagen-link

 
VCL: Damir Galjer
VCL: Damir Galjer
 VCL:Damir Galjer
 
15933717 Antonie Verheijen (a)
17930499 Sander Hees
21083924 Wouter Geelhoed
25738356 Athanasios Kallianidis
15027120 Daan Hurkmans
14163586 Oscar Wierda
14915308 Jeroen Baars (a)
12713694 Thio Termorshuizen
20054424 Eric Naterop
20666012 Ton Hermans
18321216 Herman Scholten
26739321 Stefan Meeuwissen (a)
27874451 David Falck
26655713 Erik Paulis
17169836 JL Joppe
28881672 Joost van Klink
12805122 Jeroen Elfers
 

Dames teams zaterdag

Dames (2DE-3DD) 17+
Afd. 2635
T.C. Unicum 1 
 Uitslagen-link

Dames (4DE-2DD) 17+
Afd. 2531
T.C. Unicum 1 
 Uitslagen-link

Dames (4DE-2DD) 17+
Afd. 2555
T.C. Unicum 2 
 Uitslagen-link

Dames (4DE-2DD) 17+
Afd. 2556
T.C. Unicum 3 
 Uitslagen-link

VCL: Damir Galjer
VCL: Damir Galjer
VCL: Damir Galjer
VCL: Damir Galjer
25016598 Susanne Wamelink (a)
26766302 Suzanne van Rijn
25016318 Eva van Dam
24473294 Barbara Smaal
24430137 Wendelmoet Boersema
25760319 Hanneke van der Geest
16849663 Daisy Ooms (a)
15621928 Annelies van Eeden
13900196 Maike Eppens
28054466 Daniëlle Eindhoven
26480980 Jackelien Geerlings
28056442 Anneloes Korremans (a)
21517967 Wendy Dallinga
29103460 Marloes Bosselaar
18971660 Hanneke Smallenbroek
29930324 Kiki van der Togt (a)
28807197 Lenette van Dongen
29840120 Maaike Zwarenstein
30081467 Albertine Brons
29517397 Saskia Koene
 

Dames dubbel teams zaterdag

Dames Dubbel 17+ op zaterdag
Afd.2733
T.C. Unicum 1  Uitslagen-link

VCL:Damir Galjer
14831503 Esther de Jager (a)
14980282 Jantine Dijk
18216897 Heidi Scholte
18359302 Natalie de Leede
25016571 Stefanie Ravenschlag
26036401 Loekie van der Kuijl
Zoek in site:
Loginstatus:

Verwijs-knoppen:

Eten Bestellen !



Internet-afhangen
in afhangbord.nl


Ledenlijst bij
afhangbord.nl

bardienst
Rooster+inschrijven
in mijn.KNLTB.club


Ladder competitie bij
sportconnexions.nl


Overzicht Baanbezetting
bij afhangbord.nl

Logo Sponsorkliks
SponsorKliks-pagina TC Unicum

 

Bedankt voor het bezoeken van Welkom bij T.C. Unicum - Kom snel terug.

Historie
Park en route
Bestuur
Commissies
Vacatures
Nieuwsbrieven
Lidmaatschap
Aanmeldingsformulier
BAR-diensten
TennisLes
Wintertennis
Baanreserveringen
Internet afhangen
KNLTB Clubapp
Sponsors
Donateurs
Vrienden
Sponsor opties
Sponsorkliks
Unicum Clubladder
INFO Voorjaarscomp.
Teams voorjaar 2017
Zondag Avond 2017
INFO Najaarscomp
Teams najaar 2017
Najaarscompetities »
Vrijdag najaar '16
Zaterdag najaar '16
Zondag najaar '16
Reservespelers
Evenementenoverzicht
26/3 Open dag
Vrijdag Rackettrekken
30/6 Mid-Zomer-Avond
22/7 Senioren Toernooi
Onderlinge 2017
Externe toernooien
Gedragsregels
Evenementen en foto's
Jeugdcommissie
Tenniskids
Whoznext
14-2 Mid Winter ROG
28/3 Open dag
Woe Smoothie -tennis
18/6 Comp. Afsluiting
27/6 Onderlinge
18/9 Leitensa Jeugd
16/10 Jaap Noordman
Info voor ouders

Ogenblik a.u.b. ...