Welkom bij T.C. Unicum - Home



 

 

U bent hier: Home › Competitie › Najaarscompetities › Zondag najaar '16

Zondag najaar '16

Op deze pagina vindt u de gegevens van de competities die op zondag worden gespeeld.


Teams zondag competitie najaar 2016

Worldtour najaar zondag (ochtend)

Afd. 100 (Rood 2)
Unicum 1
Uitslagen link

Afd. 164 (Oranje 1)
Unicum  1
Uitslagen link

Afd. 231 (Oranje 2)
Unicum  1 Uitslagen link

 
VCL: Linda Ju
VCL: Linda Ju
VCL: Linda Ju
 
Jochem Evers
Leon Oosterwijk
Wouter Spruijt
Alexander vd Waals
Olivia vd Waals
Guusje Gelinck
Eskil Buijtenhek
Vincent Heemskerk
Sven Meershoek
Luca Olieroock
Cedric Rossing
Max vd Woerd
Leeloo Lievestro
Agnes van Rijn
Victor Budden
Jan Willem Heemskerk
Wouter vd Hoeven
Emil Klijn
 
 

Gemengde teams zondag (hele dag)

Zondag gemengd (2e klasse)
Afd. 421
T.C. Unicum 1 Uitslagen link
Zondag dames (4e klasse)
Afd. 2955
T.C. Unicum 1
Uitslagen link
 
 
 
 
 
VCL: Damir Galjer
VCL: Damir Galjer
 
 
18289754 Kim Kramer
19364679 Sven van der Lee (a)
24467928 Tessa de Vries
25760211 Zoe Clark
18357091 Lianne van Staveren
30970458 Sanne Belt (a)
30970490 Jennifer Horsten
30648718 Petra Porte
17240425 Nienke Dasselaar
   
 

Jongens teams zondag

11-14 jongens (2e klasse)
Afd. 5268
T.C. Unicum 1
Uitslagen link
11-17 jongens (1e klasse)
Afd. 5307
T.C. Unicum 1
Uitslagen link
 11-17 jongens (3e klasse)
Afd. 5383
T.C. Unicum 2
Uitslagen link
 
 

  
VCL: Emiel Reiniers
VCL: Emiel Reiniers
VCL: Emiel Reiniers
 
28785134 David van der Wulp
27849740 Rogier Rossing
29395836 Wouter Starreveld
30895014 Hessel Koele
24167258 Cristo van den Berg (a)
26443007 Christian van Starkenburg
26810891 Jip vd Kroef
26894076 Mitchel Trap
26739402 Max vd Kroef
26833123 Joris Kirchne (a)
29323088 Dennis van Leur
26655772 Gerben Kamps
invallers:  
28252918 Ruud van Kooij
26051524 Bas Juffermans
 
   

Meisjes teams zondag

11-14 meisjes (2e klasse)
Afd. 5443
T.C. Unicum 1
Uitslagen link
11-17 meisjes (3e klasse)
Afd.5468
T.C. Unicum 1
Uitslagen link
 
 
 
 
 
VCL: Emiel Reiniers
VCL: Emiel Reiniers
 
 
27359972 Marijn Kolkman
29984343 Robin Elderhorst
27560872 Sara de Jong
26739437 Isabelle Rossing
25781987 Melissa Clark
28140141 Lotte Molenkamp (a)
28206533 Vivian Rikmenspoel
nnb Chiara Marini
nnb Laura Marini
   
 
Zoek in site:
Loginstatus:

Verwijs-knoppen:

Eten Bestellen !



Internet-afhangen
in afhangbord.nl


Ledenlijst bij
afhangbord.nl

bardienst
Rooster+inschrijven
in mijn.KNLTB.club


Ladder competitie bij
sportconnexions.nl


Overzicht Baanbezetting
bij afhangbord.nl

Logo Sponsorkliks
SponsorKliks-pagina TC Unicum

 

Bedankt voor het bezoeken van Welkom bij T.C. Unicum - Kom snel terug.

Historie
Park en route
Bestuur
Commissies
Vacatures
Nieuwsbrieven
Lidmaatschap
Aanmeldingsformulier
BAR-diensten
TennisLes
Wintertennis
Baanreserveringen
Internet afhangen
KNLTB Clubapp
Sponsors
Donateurs
Vrienden
Sponsor opties
Sponsorkliks
Unicum Clubladder
INFO Voorjaarscomp.
Teams voorjaar 2017
Zondag Avond 2017
INFO Najaarscomp
Teams najaar 2017
Najaarscompetities »
Vrijdag najaar '16
Zaterdag najaar '16
Zondag najaar '16
Reservespelers
Evenementenoverzicht
26/3 Open dag
Vrijdag Rackettrekken
30/6 Mid-Zomer-Avond
22/7 Senioren Toernooi
Onderlinge 2017
Externe toernooien
Gedragsregels
Evenementen en foto's
Jeugdcommissie
Tenniskids
Whoznext
14-2 Mid Winter ROG
28/3 Open dag
Woe Smoothie -tennis
18/6 Comp. Afsluiting
27/6 Onderlinge
18/9 Leitensa Jeugd
16/10 Jaap Noordman
Info voor ouders

Ogenblik a.u.b. ...