ZWAC-teams 2018 - 2019

Op deze pagina vind je de teamindeling voor de ZWAC 2018 - 2019.
Het programma en actuele standen vind je boven de teams.
Voor vragen zijn kun je terecht bij de ZWAC-commissie: [email protected].


Programma en bardiensten

A-poule

18 november 25 november 2 december 9 december 16 december 13 januari 20 januari
Baan 1 A1-A2 A1-A3 A1-A6 A5-A4 A1-A7 A5-A7 A1-A5
Baan 3 A7-A6 A4-A7 A2-A5 A1-B4 A3-A2 A3-B5 A7-A3
Baan 4 A3-A5 A2-B6 A7-B2 A6-A3 A4-A6 A6-A2 A2-A4
Baan 5 A4-B9 A5-A6 A3-A4 A2-A7 A5-B1 A1-A4 A6-B7
Bardienst A1 A3 A6 A4 A7 A5 A2

 

B-poule

18 november 25 november 2 december 9 december 16 december 13 januari 20 januari 27 januari 3 februari
Baan 2 B7-B1 B2-B1 B3-B1 B7-B5 B7-B6 B7-B2 B8-B3 B4-B6 B2-B9
Baan 6 B8-B6 B3-B9 B4-B8 B2-B3 B8-B2 B6-B3 B6-B2 B9-B1 B5-B4
Baan 7 B3-B5 B5-B8 B7-B9 B6-B9 B9-B5 B1-B4 B1-B5 B7-B8 B7-B3
Baan 8 B4-B2 B7-B4 B5-B6 B1-B8 B4-B3 B8-B9 B9-B4 B5-B2 B6-B1
Baan: zie A B9-A4 B6-A2 B2-A7 B4-A1 B1-A5 B5-A3 B7-A6 B3-A B8-A
Bardienst B1 B2 B3 B5 B6 B7 B8 B4 B9

 

Standen

  Na zondag 25 november Wedstrijd-
punten
Set-
punten
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
Macaronibar
Ball Over
The Smashing Pumpkins
Hit and Run
Winterkoninkjes
CC
Bouncing Balls
2
0
4
2
0
3
1
15
8
37
11
11
34
21
B1
B2
B3
B4
B5
B6
B7
B8
B9
500 days of winter
Ijsvogels
No One
Sneeuwbal
Blizzard
Roeland Rednose Reindeers
Brrr, Koud hè
Sneeuwpret
Tonies Mafia
2
1
2
1
2
2
4
0
2
18
16
15
20
22
18
24
10
15

 


Teams A-poule

Macaronibar
Poule A: Team 1

Ball over
Poule A: Team 2
The Smashing Pumpkins
Poule A: Team 3
Hit and Run
Poule A: Team 4
       
Robert Voskuil
Joyce Couwenberg
Marc Kolkman
Barbara vd Loo
Barbara Smaal
Nicole van Keulen
Koen Moonen
Ruud Grim
Inge van Straalen
Angela Van der Woude
Marco Roest
Anjo Lankhorst
Caroline Groffen
Jeroen Bergevoet
Wes Oudshoorn
Rob Bakker
David Falck
Ton Hermans
Herman Scholten
Eric Naterop
Annemieke Wegman
Trude Noordergraaf
Leonoor Pronk
Yvette Schelvis
Sofian Amrani Amrani
Sjoerd Broekema
Feiko Logtenberg
Eva van Welij
Babette de Groot
Cindy Clevers
Femke Dikkers

Winterkoninkjes
Poule A: Team 5

CC
Poule A: Team 6

Bouncing Balls
Poule A: Team 7

 

       
Margreet Simpelaar
Peter Heslinga
Anja van Hoek
Christian Visser
Jordy Toussaint
Michelle Richelle
Charlotte Nijhoff
Suzanne Wamelink
Liz Ellen Groot
Anton Heemskerk
Bart Valks
Sander Hees
Antonie Verheijen
Onno van Steenis
Ellen van Bueren
Onno Eskes
Carel Otten
Natalie de Leede
Astrid Bakker
 

 


Teams B-poule

500 days of winter
Poule B: Team 1

Ijsvogels
Poule B: Team 2

No One
Poule B: Team 3

Sneeuwbal
Poule B: Team 4

       
Hannah van Dijk
Xanthe Matthijssen
Juliette Kamp
Arne Driessen
Roel van der Heijden
Robin Van Schendel
Ruben Cornelissen
Merel Kohsiek
Dick Paul
Michèle Oosterling
Lilian Bezemer
Liesbeth Feith
Joscha Rietbroek
Henri Roelofs
Inger Snijders
Resi Janssen
Rudy van Zijp
Ankie Smeets
Emiel Reiniers
Oscar Snijders
Anja Ootes
Ellen Spijker
Jolanda Faber
Jonathan Huizer
Kees Fles
Michiel Eberson

Blizzard
Poule B: Team 5

Roelands Rednose Reindeers
Poule B: Team 6

Brrrrrrrrr, koud he!
Poule B: Team  7
Sneeuwpret
Poule B: Team 8
       
Meinke Schouten
Michel Koeslag
Julie Harris
Pauline Meij
Linda de Waal
Gido Overgoor
Thomas Collomb
Roeland Verbeek
Jennifer Horsten
Dick Struys
Heloise Deuzeman
Sanne Belt
Martin Uunk
Edwin van Leeuwen
Erik Mulder
Cornelie Kagenaar
Kim Kramer
Josephine Hartkamp
Taco Kind
Paul van Kempen
Tertia Vergeer
Stef van der Zon
Cees Speur
Tonny van Ulden
Kos Hemerik
Cira Kessler
Daan Spruitenberg
Maaike Zwarenstein

Tonies Mafia
Poule B: Team 9

       
       
Fiona Dekker
Maurice Zondag
Karin de Kuiper
Tonie Stoffel
Dave Oudshoorn
Francien Batenburg
     

 


Reservespelers ZWAC 2018 - 2019

De volgende spelers zijn beschikbaar als reserves voor de ZWAC 2018 - 2019.

Naam

Speelsterkte

Amy van der Moore
Kim Kramer
Robert van der Wiel
Sterre van Heemst

A
A
B
B

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 71 515 0050

Tennispark Unicum

Haarlemmerweg 99
2334 GD Leiden
Nederland