Welkom bij T.C. Unicum - Home



 

 

U bent hier: Home › Competitie › Teams najaar 2017

Teams competitie najaar 2017

IN BEWERKING
Op deze pagina vind je de teamindeling voor de NJC 2017.
Voor vragen zijn kun je terecht bij de VCL, door op de link te klikken boven het betreffende team.

Compact spelen
TC Unicum heeft er voor gekozen voor de vrijdagavonden gebruik te maken van de mogelijkheid om compact te spelen.
Dat betekent dat door álle  vrijdagteams bij álle competitiewedstrijden die thuis gespeeld worden compact moet worden gespeeld (ook als een inhaalwedstrijd op een andere dag zou worden gepland). Er is voor deze teams géén keuzemogelijkheid ook niet na eventueel overleg met het bezoekende team. Voor de UIT-wedstrijden van deze vrijdagteams hangt de wijze van spelen af van de keuze van de betreffende vereniging waar gespeeld wordt.
Het kan voorkomen dat je ook op de andere competitiedagen bij UIT-wedstrijden te maken krijgt met tennisclubs waar gekozen is om compact te spelen.
Het is dus verstandig om de aangepaste regeling voor compact spelen goed door te lezen.

Om het programma van een specifiek team te bekijken kun je hier klikken.
MAAR véél gemakkelijker is het om de ClubApp op je smartphone te gebruiken waar je alle uitslagen en programma's van alle unicum-teams direct onder bereik hebt!


Teams Vrijdag

Avond: Gemengd dubbel 35+
3e klasse, Afd. 1022

Avond: Heren dubbel 17+
3e klasse, Afd. 2108
Avond: Heren dubbel 35+ 
3e klasse, Afd. 2339
 
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

 
27489558 Heslinga, A.P.
23563281 Hoek, A. van
16670663 Kramer, K.
25016466 Snijders, I.K.
24684511 Zijp, R.W. van
14781700 Vrije, M.
21033846 Walvius, T.
30449960 Broekema, S.
25160907 Bunnik, N.F.J.
13608819 Grim, R.J.A.
16255658 Kolkman, M.A.B.
14403277 Lindenburg, P.J.
15351319 Steenis, O. van
14831449 Uunk, M.
 

Avond: Dames 1 dubbel 35+
3e klasse, Afd. 3893

Avond: Dames 2 dubbel 35+
3e klasse, Afd. 3894
   
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen


 
25760181 Bezemer, L.
25207458 Dooren, M.E.L. van
24505196 Jansen, A.A.M.A.
26829088 Lansdaal, I.M.
21235481 Verschuuren-Smeets, M.F.E.
23708700 Woude, A. van der

12805114 Elfers, D.A.J.
14403293 Hoogenboom, M.J.
14345102 Oremus, B.G.M.
13225529 Oudshoorn, M.A.
20385137 Smallegange, M.
12882054 Wal, R. van der
   

 


Teams Zaterdag

Unicum 1 Gemengd 17+
2e klasse, Afd. 0059

Unicum 2 Gemengd 17+
3e klasse, Afd. 0099
Unicum 3 Gemengd 17+
3e klasse, Afd. 0100
Unicum 4 Gemengd 17+
4e klasse, Afd. 0139
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

18357091 Staveren, L.N. van
25738356 Kallianidis, A.F.
19364679 Lee, S.J. van der
15466329 Weitgraven, R.L. van de
13936948 Borsboom, B.F.C.
15027120 Hurkmans, D.P.
24467928 Vries, T.N. de
27874451 Falck, D.
14144778 Heemskerk, A.A.M.
30474906 Valks, B.
25016598 Wamelink, S.
18649564 Nijhoff, C.L.E.
15729311 Soeters, M.
16183541 Eskes, O.J.
14803712 Eskes, T.J.
23239417 Pieters, M.
13328336 Sundermeijer, L.A.
24554553 Amrani, S.K.
17199077 Groot, B.R. de
19712545 Schelvis, Y.M.
17089905 Driessen, A.A.
29560330 Oudshoorn, W.
29472261 Weterings, M.

Unicum 1 Gemengd dubbel 17+
Hoofdklasse afd. 0202

Unicum 1 Heren 17+
3e klasse, Afd. 1238

Unicum 1 Heren dubbel 17+
3e klasse, Afd. 1482

 
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

 
11311649 Backus, H.H.J.
12011398 Jong-van der Beek, M. de
17824621 Spierenburg, C.
12314323 Bauman, S.M.
14371936 Kuijl, A.
13664433 Smakman, R.
20666012 Hermans, A.W.M.
14915308 Baars, J.H.J.
20054424 Naterop, E.M.
12713694 Termorshuizen, T.
17113806 Meijers, M.N.
31167160 Grootegoed, A.
28220382 Rodgers, D.J.
25030000 Jansen, P.O.
15351203 Kreukniet, K.
12075108 Mooi Wilten, W.G.
20110308 Voskuil, R.
 

Unicum 1 Dames 17+
3e klasse, Afd. 2535

Unicum 2 Dames 17+
4e klasse, Afd. 2562
Unicum 3 Dames 17+
4e klasse, Afd. 2564
Unicum 4 Dames 17+
4e klasse, Afd. 2563
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

10358404 Oudshoorn, A.H.
15621928 Eeden, A.E. van
28054466 Eindhoven, D.C.
13900196 Eppens, M.C.
16849663 Ooms, D.
17240425 Dasselaar, N.F.
30970458 Belt, S.
30970490 Horsten, J.F.
30648718 Porte, P.J.
18971660 Smallenbroek, H.
29103460 Bosselaar, M.J.M.
21517967 Dallinga, W.M.
14891700 Gardiner, S.L.
28056442 Korremans, A.M.
20036590 Roest, D.
23732180 Brouwers, A.E.J.M.
18023134 Deurvorst, Q.
19522797 Muntinga, C.J.
29218012 Ypma-IJperlaan, M.J.
30749085 Blonk, I.C.

Unicum 5 Dames 17+
4e klasse, Afd.2553

Unicum 1 Dames 17+ (2E 3D)
4e klasse, Afd. 2672
Unicum 1 Dames Dubbel 17+
4e klasse, Afd. 2783
 
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
 
29930324 Kiki van der Togt
29840120 Maaike Zwarenstein
27052044 Annelies Weerts
27191419 Ellen Spijker
28173759 Lotte lever
26766302 Rijn, S.M. van
24430137 Boersema, W.L.
25016318 Dam, E.M. van
25760319 Geest, H.E. van der
27242455 Gorkom, I. van
24473294 Smaal, B.J.A.
14831503 Jager, E. de
18216897 Scholte, H.
19938330 Bakker, A.C.
21223300 Bueren, E.M. van
14980282 Dijk, J.J.
18359302 Leede, N.M. de
 

 


Teams Zondag

World Tour
Rood 1, Afd 109

World Tour
Rood 2, Afd 92

World Tour
Oranje 1, Afd 146

World Tour
Oranje 2, Afd 200

VCL: Linda Ju
Programma /
VCL: Linda Ju
Programma /

VCL: Linda Ju
Programma /

VCL: Linda Ju
Programma /
30209862 Alexander v.d Waals
30209870 Olivia v.d Waals
31493505 Yestin Gangadin
31115373 Wouter Spruijt
30999898 Elva v.d Bijl
31435807 Imke Koeslag
31112889 Daniel Oosterwijk
31227996 Esmee Bakker
29902975 Noa Wildemans
30213770 Jan Willem Heemskerk
30473888 Victor Budden
31496172 Hamzah Haylan
30749115 Wouter v.d Hoeven
30775175 Guusje Gelinck
29966191 Edzard v.d Molen
31493513 Boris Tjepkema

Tenniskids (10 t/m 12)
Groen 2, Afd. 112

 

 


VCL: Linda Ju
Programma / Uitslagen
 
 
 
29359813 Eskil Buijtenhek
30213762 Vincent Heemskerk
29445698 Luca Olieroock
29489156 Cedric Rossing
30617669 Max v.d Woerd
30413990 Agnes van Rijn
     

Unicum 1 Gemengd
2e klasse, Afd. 0421

Unicum 1 Heren
4e klasse, Afd. 6073

   
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
   
17219698 Belgraver, S.
17930499 Hees, S.
18359671 Opstal, F.
19509995 Steenis, T.M. van
15933717 Verheijen, A.J.B.
25009370 Bol, A.W.G.
25030086 Overgoor, G.
17271738 Roelofs, H.J.
25427830 Struys, D.J.
26810905 Zweegman, F.
   

Unicum 1 Meisjes (11 t/m 17)
3e klasse
, Afd. 7067

     
VCL: Barbara Janssens
Programma/Uitslagen


 
27560872 Jong, S. de
27359972 Kolkman, M.F.
26739437 Rossing, I.
29984343 Elderhorst, R.
     

 


Reserve spelers die kunnen invallen bij alle teams

Reserves Dames

Reserves Heren Reserves Jeugdteams  
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
 
--- ---
---  
Zoek in site:
Loginstatus:

Verwijs-knoppen:

Eten Bestellen !



Internet-afhangen
in afhangbord.nl


Ledenlijst bij
afhangbord.nl

bardienst
Rooster+inschrijven
in mijn.KNLTB.club


Ladder competitie bij
sportconnexions.nl


Overzicht Baanbezetting
bij afhangbord.nl

Logo Sponsorkliks
SponsorKliks-pagina TC Unicum

 

Bedankt voor het bezoeken van Welkom bij T.C. Unicum - Kom snel terug.

Historie
Park en route
Bestuur
Commissies
Vacatures
Nieuwsbrieven
Lidmaatschap
Aanmeldingsformulier
BAR-diensten
TennisLes
Wintertennis
Baanreserveringen
Internet afhangen
KNLTB Clubapp
Sponsors
Donateurs
Vrienden
Sponsor opties
Sponsorkliks
Unicum Clubladder
INFO Voorjaarscomp.
Teams voorjaar 2017
Zondag Avond 2017
INFO Najaarscomp
Teams najaar 2017
Evenementenoverzicht
26/3 Open dag
Vrijdag Rackettrekken
30/6 Mid-Zomer-Avond
22/7 Senioren Toernooi
23/8 Onderlinge 2017
Externe toernooien
Gedragsregels
Evenementen en foto's
Jeugdcommissie
Tenniskids
Whoznext
14-2 Mid Winter ROG
28/3 Open dag
Woe Smoothie -tennis
18/6 Comp. Afsluiting
27/6 Onderlinge
18/9 Leitensa Jeugd
16/10 Jaap Noordman
Info voor ouders

Ogenblik a.u.b. ...