Welkom bij T.C. Unicum - Home



 

 

U bent hier: Home › Competitie › Teams voorjaar 2017

Teams competitie voorjaar 2017

Op deze pagina vind je de teamindeling voor de VJC 2017.
Voor vragen zijn kun je terecht bij de VCL, door op de link te klikken boven het betreffende team.

Compact spelen
TC Unicum heeft er voor gekozen voor de vrijdagavonden gebruik te maken van de mogelijkheid om compact te spelen.
Dat betekent dat door álle  vrijdagteams bij álle competitiewedstrijden die thuis gespeeld worden compact moet worden gespeeld (ook als een inhaalwedstrijd op een andere dag zou worden gepland). Er is voor deze teams géén keuzemogelijkheid ook niet na eventueel overleg met het bezoekende team. Voor de UIT-wedstrijden van deze vrijdagteams hangt de wijze van spelen af van de keuze van de betreffende vereniging waar gespeeld wordt.
Het kan voorkomen dat je ook op de andere competitiedagen bij UIT-wedstrijden te maken krijgt met tennisclubs waar gekozen is om compact te spelen.
Het is dus verstandig om de aangepaste regeling voor compact spelen goed door te lezen.

Om het programma van een specifiek team te bekijken kun je hier klikken.


Teams Maandag

Dames 1 Tweede klasse
Afd. 3007

     
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
 
 

Liesbeth Feith (a)
Kitty Akkermans
Annemarie Karelse
Barbara van der Loo
Caroline Groffen
Sylvia Schermer
     

 


Teams Woensdag

Avond: DAR
2e klasse, Afd. 3363

Zomer Avond
3e klasse, Afd. 3061 (vanaf 10 mei)
   
VCL: Hil Breuer
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
 

Ien van den Bergh (a)
Jacquelien Mos
Geertje van der Stempel
Lia Dickhof
Merel van Dooren
Lilian Bezemer
Angela van der Woude
Bart-Jan Keijser (a)
Robert Verlint
Martijn van Doorenmaalen
Ivan Haak
Koen Vredebregt
   

 


Teams Donderdag

Middag:  Heren 55+
3e klasse, Afd.  0018

Avond: HAR
2e klasse, 
Afd. 3257

Avond: instap competitie 8/9
2e klasse, Afd 0059
 
VCL: Hil Breuer
Programma/Uitslagen
VCL: Hil Breuer
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
 
10355111 Adrie den Broeder (a),
26945258 Jan v.d. Ploeg,
11408375 Peter Rietkerk,
10358129 Theo Kriek,
10356010 Riny Maas,
10356134 Jacques Menijn,
12561428 Hil Breuer
Carel Otten
Richard Adamowicz
Bob Wouters
Joris Huijser
Lucas van Gerwen
Hans Buijing
Lettie van de Maat
Anna van Zanten
Anja de Wit
Guus van der Meer
Ina uit de Boogaard
 

 


Teams Vrijdag

Avond: 17+  dubbels Mix1
1e klasse, Afd. 9501

Avond: 17+ dubbels Mix2
3e klasse, Afd. 9520
   
VCL: Hil Breuer
Programma/Uitslagen
VCL: Hil Breuer
Programma/Uitslagen

 
 
Esther de Jager 
Jantine Dijk (a)
Nathalie de Leede
Heidi Scholte
Marieke Beelen
Bie Muusze
Onno Eskes
Jeroen Ververs
Wes Oudshoorn (a)
Dennis Cats
Babette de Groot
Yvette Schelvis
Sjoerd Broekema
Myra Weterings
   

Avond: Heren 1
2e klasse, Afd. 9212

Avond: Dames 1
2e klasse, Afd.9820
Avond: Dames 2
3e klasse, Afd. 9840
 
VCL: Hil Breuer
Programma/Uitslagen
VCL: Hil Breuer
Programma/Uitslagen

VCL: Hil Breuer
Programma/Uitslagen 
 
Martin Uunk(a)
Ruud Grim
Onno van Steenis
Nico Bunnik
Marc Kolkman
Peter Lindenburg
Bea Oremus (a)
Rinske van der Wal
Marit Hoogenboom
Mirjam Oudshoorn
Donate Elfers
Marieke Smallegange
Barbara van de Loo (a)
Joyce Couwenberg
Barbara Smaal
Nicole van Keulen
Astrid Bakker
 

 


Teams Zaterdag

Mix 1 Hoofdklasse
afd. 9301

Mix 2 Eerste klasse
afd. 9309
Mix 3 Eerste klasse
afd. 9310
Mix 4 Tweede klasse
afd. 9319
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen

Manon de Jong-van der Beek 
Guido van Leeuwen (a)
Harold Backus
Nelleke de Weerd
Robbert Smakman
Charlotte Figee-Zandbergen
Sophie Rooyakkers
Kim Houmes
Laurens de Hoog
Sanne Bauman
Ariette de Regt
Paul van Ark (a)
Abe Kuijl
Mark Zaal
Sabine Hoekstra (a)
Fleur van der Eerden
Marieke Roeloffs-Halenbeek
Mario/Stef
Andre Goedegebure
Wouter de Niet
Roel van Hooff (a)
Renske den Besten
Roos de Jong
Muriel Soethof

Mix 5 Derde klasse
afd. 9334

Mix 6 Vierde klasse
afd. 9351
Mix 7 Vierde Klasse
afd. 9350
Mix 8 Vijfde klasse
afd. 9370
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen

Marc Paro
Paul Dirkse
Tom Konings
Lois Teijgeler
Marjolein van Thiel (a)
Indra Dennert
Rinke Bos
Erna Bannink
Martha Meinema
Eric Naterop (a)
Ton Hermans
Barry Borsboom
Kim Barentsen
Suzanne Wamelink
Anja van Hoek (a)
Charlotte Nijhoff
Marcel Asselman
Robert Karsowidjojo
Jeroen Baars
Matthijs Meijers
Antonie Verheijen (a)
Tamsin van Steenis
Fieke Opstal
Sanne Belgraver
Wouter Geelhoed
Sander Hees

Heren 1 Eerste klasse
afd. 9015

Heren 2 Tweede klasse
afd. 9025
Heren 3 Vijfde klasse
afd. 9119
Heren 4 Vijfde klasse
afd. 9116
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen

Winand Steggerda (a) 
Wilbur van Melick 
Elwyn Klaver 
Mark Nije 
Jeroen van der Hoeven 
Jos Wiggers
Guido Schaepman
Stefan Meeuwissen
Bas de Jong (a)
Sense Jan van der Molen 
Mark Begieneman 
Ardi Noya
Bob Logger  
Rob van der Zanden 
Johan van Duijn 
Jan van Duivenboden  
Henk Feunekes (a) 
Ed Kuijper 
Heiko Locher (a) 
Ron van Ginkel 
Bas de Jong 
Bert Lakeman 
Frank Krieg 
Jeroen Heutink 
Frans Kroone 

Heren 5 Vijfde klasse
afd. 9117

Heren 6 Vijfde klasse
afd. 9118
   
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
 
 
Paul Jansen (a)
Willem Mooi Wilten 
David Rodgers 
Kees Kreukniet 
Frank van Puymbroeck 
Thio Termorshuizen 
Anton Heemskerk (a)
Bart Valks
Roderick Bakker
David Falck
Arnold van der Drift
Bas Knijf
   
Dames 1 Tweede klasse
afd. 9623

Dames 2 Derde klasse
afd. 9643

Dames 3 Derde klasse
afd. 9642

Dames 4 Vierde klasse
afd. 9661
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
 Programma/Uitslagen
VCL: Fred Veerkamp
Programma/Uitslagen
Annemieke Oudshoorn 
Els van Veen 
Marjan Frijns 
Annemiek Wegman    
Ilona  Hüppler  
Caroline Warmer-Pos
Carola Visser (a)
Danielle Eijndhoven 
Annelies van Eeden (a)
Maike Eppens 
Jackelien Geerlings 
Daisy Ooms 
Eva van Dam (a) 
Jorinde van Toor 
Suzanne van Rijn 
Hanneke van de Geest 
Stella Schmidt 
Wendelmoet Boersema 
Els Sneep
Anneloes Korremans (a)
Marloes Bosselaar
Wendy Dallinga
Hanneke Smallenbroek
Sarah Gardiner
Denise Roest

 


Teams Zondag

World Tour Rood 2

World Tour Oranje 2 Tenniskids (10 t/m 12)
Groen 2, Afd. 118

VCL: Linda Ju
Programma/Uitslagen (periode 1 Afd. 101)
Programma/Uitslagen (periode 2 Afd. 203)

VCL: Linda Ju
Programma/Uitslagen (periode 1 Afd. 242)
Programma/Uitslagen (periode 2Afd. 481)

VCL: Linda Ju
Programma/Uitslagen

 
Olivia van der Waals
Alexander van der Waals
Victor Budden
Guusje Gelinck
Jan-Willem Heemskerk
Wouter van de Hoeven
Agnes van Rijn
Luca Olieroock
Sven Meershoek
Max van der Woerd
Eskil Buijtenhek
Cedric Rossing
Vincent Heemskerk
 

Geel Jongens (10 t/m 14)
2e klasse, Afd.  4554

Geel Meisjes (11 t/m 17)
2e klasse, Afd. 3566
Geel Jongens (11 t/m 17)
1e klasse, Afd. 3020
Geel Jongens (11 t/m 17)
2e klasse, Afd. 3081
VCL: Barbara Janssens
Programma/Uitslagen
VCL: Barbara Janssens
Programma/Uitslagen

VCL: Barbara Janssens
Programma/Uitslagen

VCL: Barbara Janssens
Programma/Uitslagen

Jelle Smittenaar
David van der Wulp
Wouter Starreveld (a)
Hessel Koele
Rogier Rossing
Marijn Kolkman (a)
Robin Elderhorst
Sara de jong
Isabelle Rossing
Lianne Bos
Tom Klaver
Cristo van den Berg (a)
Mitchel Trap
Jip van der Kroef
Bas Juffermans
Dennis van Leur (a)
Joris Kirchner
Gerben Kamps
Jonas Janssens (res)

Gemengd 1
4e klasse, Afd. 0067

Gemengd 2
6e klasse, Afd. 0129
Gemengd 3
7e klasse, Afd. 154
 
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

 
Sofie van Seeters
Daan van Seeters
Muriel Soethof (a)
Martijn van Basten Batenburg
Birgit Soethof
Jesse Naterop
Sven van der Lee (a)
Lianne van Staveren
Tessa de Vries
Nas Kallianidis
Rianne van Weitgraven
Daan Hurkmans
Gido Overgoor (a)
Dick Struys
Meinke Schouten
Julie Harris
Anne Nieuwland
Henri Roelofs
 

Dames 17+
4e klasse, Afd. 1111

Dames 17+
4e klasse, Afd. 1110


VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen
VCL: Damir Galjer
Programma/Uitslagen

   
Sanne Belt (a)
Jennifer Horsten
Heloisa Deuzeman
Petra Porte
Francien van de Batenburg
Kiki van der Togt (a)
Cathelijne Koomen
Maaike Zwarenstein
Lenette van Dongen
Albertine Brons
Marthe Harkema
   

 


Reserve spelers die kunnen invallen bij alle teams

Reserves Dames

Reserves Heren Reserves Jeugdteams  
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
Overleg met de VCL
over aangepaste opstelling!
 
Rinske Breuer
Marieke Brouwer
Laura Ju
Evelien Mols
Merielle Soeters
Lisette Sundermeijer
Liesbeth Veenstra
Susanne van Westen
Menno van de Born
Arne Driessen
Arthur Grootegoed
Feiko Logtenberg
Mark Visser
   
Zoek in site:
Loginstatus:

Verwijs-knoppen:

Eten Bestellen !



Internet-afhangen
in afhangbord.nl


Ledenlijst bij
afhangbord.nl

bardienst
Rooster+inschrijven
in mijn.KNLTB.club


Ladder competitie bij
sportconnexions.nl


Overzicht Baanbezetting
bij afhangbord.nl

Logo Sponsorkliks
SponsorKliks-pagina TC Unicum

 

Bedankt voor het bezoeken van Welkom bij T.C. Unicum - Kom snel terug.

Historie
Park en route
Bestuur
Commissies
Vacatures
Nieuwsbrieven
Lidmaatschap
Aanmeldingsformulier
Aanmeldingsformulier 2
BAR-diensten
TennisLes
Wintertennis
Baanreserveringen
Internet afhangen
KNLTB Clubapp
Sponsors
Donateurs
Vrienden
Sponsor opties
Sponsorkliks
Unicum Clubladder
INFO Voorjaarscomp.
INFO Najaarscomp
Teams voorjaar 2017
Zondag Avond 2017
Teams najaar 2017
Evenementenoverzicht
26/3 Open dag
Vrijdag Rackettrekken
30/6 Mid-Zomer-Avond
22/7 Senioren Toernooi
23/8 Onderlinge 2017
Externe toernooien
Herendubbels
Gedragsregels
Evenementen en foto's
Jeugdcommissie
Tenniskids
Whoznext
16/10 Jaap Noordman
Info voor ouders

Ogenblik a.u.b. ...